Stuprocentowa satysfakcja z leasingiem 102% dla firm

Co by nie mówić o obecnych czasach, to w wielu aspektach mamy ułatwione zadanie niż nasi przodkowie. Kiedyś brak wystarczających funduszy wiązał się z niemożnością zakupu produkty bądź usługi. Obecnie natomiast nie jest to żadna przeszkoda i większość z nas może skorzystać z wybranej formy wsparcia finansowego.

Wsparcie dla przedsiębiorców

Ułatwione życie mają również przedsiębiorcy, którzy mogą wybierać spośród wielu rozwiązań. Najpopularniejszym z nich jest leasing, który zazwyczaj prezentuje się najatrakcyjniej z punktu widzenia właściciela małego bądź średniego przedsiębiorstwa. Co więcej, na rynku dostępne są różne typy wsparcia leasingowego, a jednym z najciekawszych jest tzw. leasing 102%.

Czym jest leasing 102%?

Rozwiązanie 102% staje się coraz popularniejsze wśród z leasingobiorców z kilku powodów. Pierwszym z nich jest przejrzystość zasad, natomiast drugim jest fakt, że jego warunki prezentują się bardzo atrakcyjnie na tle innych form finansowania zakupu auta.

Jak to wygląda w praktyce? Polega to na tym, że miesięczne koszty ponoszone przez klienta korporacyjnego obliczane są względem wartości pojazdu – stanowią one właśnie 102%. Zakładając więc, że wybrany samochód warty jest na rynku 40 tyś. zł to podstawa ustalenia miesięcznych rat wyniesie 40,8 tyś. zł. Proste i przejrzyste, prawda?

Leasing 102% – gdzie najlepszy?

Zatem, gdzie szukać leasingu 102%? To jasne, u autoryzowanych dealerów aut, takich jak np. Dacia. Rumuński koncern motoryzacyjny w swej aktualnej ofercie finansowania posiada m.in. atrakcyjny leasing 102% – https://www.daciafinansowanie.pl/leasing-102-procent. Do jego najważniejszych cech należy zaliczyć, już wyżej wspomniane proste zasady, oraz elastyczne warunki (przedsiębiorca może ustalić np. okres leasingu, wysokość wpłaty własnej czy opcję wykupu).

Jeśli chcesz wziąć Dacię w leasingu, nie szukaj dalej. Powyższa oferta to prawdziwy hit na rynku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *